מסיבת רווקות לדתיות

הרבה דתיות פונות אלי ושואלת האם הערב מתאים גם לבנות שומרות מסורת, דתיות ושמרניות.
ומודאגות מאוד מהחוויה והתגובה של החברות של הכלה שכמובן מגיעות מכל מיני סיטואציות שונות בחייה, לפעמים מוזמנות גם בנות משפחה .
התשובה שלי תמיד היא בודאי! ערב כזה עם טיפה שינויים והתאמות מתאים בול לקבוצה של נשים דתיות/שומרות מסורת.

אנחנו נשים! ואת כולנו מעניינים הנושאים המרתקים מכל על מיניות, זוגיות, גבריות ונשיות. זה הלחם והחמאה שלנו הנשים. וכשאנחנו מתאספות לחגוג מסיבת רווקות זו הזדמנות שלנו קצת לפרוק עול ברמה העדינה כמובן, קצת לשחק ולצחוק ובעיקר ללמוד על עצמנו דרך משחקים והפעלות.

במסיבת רווקות של דתיות לא תראו בולבולים בדקורציה זה קצת חסר טעם אבל יש פעמים שאני מגיעה אולי טיפה בחששות שלא יזרמו, שיהיו נבוכות מידי ולהפתעתי כי רבה, הבנות זורמות ובגדול, מדברות על הכל, שואלות ומשחקות בהנאה גדולה.

אנחנו חיים בעידן שהכל פרוץ ופתוח, כל המידע שנרצה וגם שלא נמצא באינטרנט, המיניות מופרזת ומשמשת ככלי לפיתוי ולמכירת מוצרים וכל הזילות הזאת שקיימת בעולמנו כעת מתכתבת גם עם מיניות אחרת, מיניות מקודשת, מיניות שלא סגורה בחדרי חדרים ועמוסה בטבואים ואיסורים. מיניות שחוגגת את העונג, את האירוטיות ואת המפגש המקודש בין שני בני אדם.

אז שהנשים הצעירות מבינות את מה שבאתי להראות להן הן נרגשות מאוד ומשתפות פעולה בהנאה רבה, אני מקבלת המון פידבקים מעולים.ֿ

מסיבת רווקות לדתיות

5 טיפים ורעיונות למסיבת רווקות לדתיות

1.אל תחששו להזמין סקסולוגית! אך תשימו לב שמדובר בסקסולוגית מהזן הנכון, כזו שמבינה לאן היא מגיעה, כזו שתרגיע אתכן בטלפון ותרגישו בטוחות איתה. הסקסולוגית הנכונה יכולה להביא אינטימיות ואווירה נעימה ומרגיעה למסיבת הרווקות שלכן.

2. אווירה ודקורציה- בדרך כלל בנות דתיות לא ישכירו לופט או וילה ויעשו את המסיבה בבית (כמו שאני ממליצה תמיד) חשוב להשקיע באווירה ודקורציה פחות בולבולים ויותר קישוטים, קונספט של צבעים, מפיות, ראנרים, צלחות וכו…בפינטרסט יש המון רעיונות לאווירה ודקורציה של מסיבות רווקות

3. מוזמנות- מפתה להזמין את כל בנות המשפחה ונכון שזה נחמד מאוד, אבל אם בא לכן מסיבת רווקות קצת חוצה את גבולות היום יום וקצת להפתח באינטימיות תזמיני רק את מי שאת מרגישה בקרבה עמוקה איתה ומרגישה נוח לגמרי. זה יוצר את ההבדל בין מסיבת רווקות נחמדה לאחת ששווה לזכור.

4. מיקום- כמו שאני תמיד אומרת הבית הוא המקום הכי אינטימי, שאחת הבנות תנדב את ביתה, זה זמין, זה זול והופך את כל התקציב למשהו שאפשר לעמוד בו. עדיף להשקיע את הכסף בהפעלה ובתוכן מאשר במקום.

5. אוכל ושתיה- ברור שחלבי! אין על אוכל של מסיבות רווקות! פשטידות, סלטים ועוגות טעימות. כל אחת מכינה את מנת הספיישל שלה.
לגבי השתיה, יין איכותי וקאווה זה לגמרי מספיק, לא חייבות להיות שיכורות כדי להנות כהוגן ממסיבת רווקות. אל תשכחו גם מים.
אל תשכחי ברכה לכלה ויאללה מסיבה.
שתהיה לכן מסיבת רווקות מהממת !