מסיבת רווקות בחורף

מסיבת הרווקות היא טכס מודרני שקרוב לוודאי הפך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך החתונה לנשים רבות במהלך העידן האחרון של המאה ועשרים. למרות שיש הוכחות שטכסים דומים למסיבת רווקות התחוללו בשנות ה60.

למעשה המדריך הראשון למסיבת רווקות שפורסם באמריקה היה רק  ב-1998 וההדרכה לחברות של הכלה הייתה לעשות דברים חוצי גבולות . כל זאת לא לא משנה את העובדה שמסיבת רווקות בחורף צריכה להיות אירוע סופר מיוחד שמקיף ומאחד את כל החברות מכל התקופות של הכלה ומסמן התחלה חדשה ודרך חדשה לנשיות הבוגרת.

המטרה: לחמם, להלהיט את החושים, מסיבת רווקות בחורף יכולה להיות לוהטת כמעט כמו בקיץ. קצת מקשטים בדקורציה  (רצוי בצבעים אדומים) נרות, ואולי גם שמנים ארומטיים מעוררים כמו יאלנג יאלנג ויסמין כדי להשלים את האווירה ולענג את כל החושים שלנו.

5 רעיונות וטיפים למסיבת רווקות בחורף

מסיבת רווקות בחורף

1. מיקום- מסיבת רווקות בחורף היא שונה ממסיבת רווקות בקיץ כי יש דברים שפשוט בלתי אפשרי לעשות. מסיבת רווקות בים בביקיני, או ביאכטה או בכלל באוויר הפתוח נעשות בלתי אפשריות בקור,  לכן כדאי לארגן מסיבת רווקות בחורף במקום חמים, ביתי ונעים ולהשקיע ביצירת אווירה לוהטת שתשכיח את המזג אוויר בחוץ.
תחלס בעיני אין כמו מסיבת רווקות בחורף שנעשית בבית.  כמובן שאם הפרוטה מצויה בכיסכם אז תעופי על עצמכן ותחגגו בספא מהודר, תזמינו צימר עם אח בצפון או תשכירו וילה מפנקת בקיסריה. אבל שוב, מהנסיון שלי המסיבות רווקות הכי מדהימות שהייתי בהן היו בבתים הפרטים של אחת מהבנות. אין תחליף לאווירה ביתית, אינטימית וחמימה.

2. אווירה- הבנו כבר שמסיבת רווקות בחורף שונה ממסיבת רווקות בקיץ, אז אם כבר עושים אותה בבית  רצוי להשקיע בדקורציה ואווירה. אני האמת כבר לא בקטע של בולבולים למרות שזה עדיין הסמל הבלתי נלאה של מסיבת הרווקות. אפשר לקחת רעיונות למסיבת קונספט מהפינטרסט, לבחור צבעי נושא ולהפריח בלונים בצבעים האלו, לעטר את השולחן ואת הפרופס בנושא שבחרתן.  אל תשכחו שהמטרה העיקרית היא לחמם ולהתחמם כי הרי קור כלבים וחתולים בחוץ. לכן הצבע האדום יחד עם נרות ושמנים ארומטיים יחממו וילהיטו את האווירה.

3. מוזמנות-אני חושבת שהגענו לסעיף החשוב ביותר. יש נטיה בלתי מוסברת לכלה שמתחתנת לרצות שכל העולם אשתו ואחותו יהיו במסיבת רווקות שלה ואני אומרת תסנני!! בלי להתבייש. את לא חייבת להזמין את גיסתך לעתיד או את חמתך אלא אם כן את מרגישה מאוד קרובה אליהן. את לא חייבת להזמין את כל הנשים שאיכשהו היית איתם במגע פעם. גם אם את נחשבת  חברותית עם מליון מכרות וידידות תזקקי את המוזמנות ותשארי רק אם אלו שאת יודעת שאוהבות אותך ורוצות את טובתך בכל ליבם, כאלו שאת מרגישה קשר עמוק איתם. זה פשוט מאוד הפרמטר הכי חשוב שיעשה את ההבדל בין מסיבת רווקות מעולה שנוגעת בכל הרבדים לבין עוד מסיבת רווקות. וגם תחלס מי תצא מהבית בקור למסיבת רווקות בחורף אם היא לא ממש קרובה לכלה?

4. תוכן-  יש האומרים שתוכן הוא המלך ואני לגמרי מסכימה. אפשר להחליט שלא מזמינים מישהי חיצונית ולארגן את התוכן לבד, יש המון משחקים, (גם פה באתר) באינטרנט ואתן יכולות לחסוך כסף אבל זו דורש השקעה רצינית ויכולת הנחיה ולא תמיד יש מתנדבות לעניין. כולנו גם ככה עסוקות במרדף החיים. אז כמו שהבנתן אני בעד להזמין מנחה חיצונית, גם תקבלו ערך מוסף אם אתן מזמינות נניח סקסולוגית שתיתן לכן עצות וטיפים על חיי זוגיות ומיניות. או אסטרולוגית או קוראת בקלפים.אולי לא בא לכן דיבורים וחפירות ורק בא לכן על ערב חפלה מטורף גם זה אפשרי עם מפעילה שתגיע ותשמח אתכן. הכי חשוב שתסגרו על מה אתן רוצות שיהיה בערב הזה. מה הכלה אוהבת ומה יעשה לה שמח.

5. משחקים לכלה- החלטתם להזמין מנחה חיצונית? טוב עשיתן! אבל אני ממליצה שעדיין תכינו משחק אחד או שניים לטובת הכלה. החלק האישי הנוסטלגי המחבר בין החברות או בין הכלה לחתן הוא חלק מאוד חשוב ממסיבת הרווקות שלה. וזה הדבר שהיא תזכור לנצח. יש משחק נוסטלגי שאני מאוד אוהבת שמחבר ומאגד את הכלה עם החברות וכדאי לעשות אותו לפני המנחה ומיד איך שכל הבנות מתאספות.  כל אחת מביאה משהו קטן שקשור לחברות שלה עם הכלה, את כל הדברים שמים בסלסלה והכלה מוציאה ומנסה לנחש מי הביאה לה את זה ולמה. (יש את זה פה במשחקים למסיבת רווקות)

משחק החתן גם הוא מומלץ בחום זו הפעלה קלאסית למסיבות רווקות ששום מסיבה לא תעבור בלעדי המשחק הזה. אז הנה כל הרעיונות למסיבת רווקות בחורף.

מקווה שעזרתי במעט. אנחנו כאן לשאלות והצעות נוספות. שתהיה לכן מסיבת רווקות מוצלחת במיוחד!