ימי הולדת לבנות

ימי הולדת לבנות, לנשים, לנו! כשאנחנו חוגגות יום הולדת עם החברות שלנו אנחנו בעצם נותנות לעצמנו מתנה ענקית.
ידוע מזמן שבנות/נשים שנפגשות יחדיו מפרישות הורמון מיוחד בשם אוקסיטוצין, הורמון האהבה שנותן לנו תחושה מרוממת של קרבה והרגשה טובה.
בדרך כלל מי שמחפשת בגוגל ימי הולדת לבנות מתכוונת לכמה מהמקרים:

    1. אמא שרוצה לארגן לביתה המתבגרת (גילאים 16-18) מין מסיבה אחרת ומיוחדת אולי עם סקסולוגית. זהו גיל שהבנות המתבגרות מתחבטות בשאלות שונות שקשורות בהתבגרות המינית שלהן, כגון: יחסי מין ראשונים, דימוי גוף, השוואה לחברות אחרות. יחסים עם הבנים, שאלות חברתיות כאלה ואחרות שקשורות למיניות הראשונית והמתפרצת שלהן. ואף על פי שיש הרגשה שכל הידע נמצא נגיש באינטרנט הבנות עדיין מבולבלות וכמהות למישהי שאפשר לשאול אותה בחופשיות את כל השאלות המטרידות האלו. אנחנו בסקסמיסטי מומחיות בארגון מסיבות יום הולדת כאלו לנשים צעירות.
    2. את אישה בוגרת שרוצה לארגן לעצמה יום הולדת עם החברות הכי טובות! זה באמת לא משנה בת כמה את 20 או 50. חגיגת יום הולדת עם החברות זו המתנה הכי גדולה שאת יכולה לתת לעצמך! הרבה פעמים נשים מתקשרות אלי קצת חוששות שאולי להזמין מפעילה או סקסולוגית יהיה מביך או לא יתאים לכולן. חשש לחלוטין מובן. אך את צריכה להבין שיש לנו נסיון רב שנים בהפעלת ימי הולדת לבנות ונשים ואנחנו מתאימות את ההפעלה והנחיה אליכן. בצורה אינטואיטיבית לגמרי. מובטח לכן ערב מצחיק, מגבש ומפתיע…

ביום הולדת כמו ביום הולדת יש מארז מתנות שווה ביותר לחוגגת ומתנות לכל הבנות שמשתתפות במסיבה!

5 רעיונות וטיפים לימי הולדת לבנות

  1. החלטת להזמין מנחה! רעיון מצוין. סמכי על האינטואיציה שלך, לפעמים שווה לשלם טיפה אולי יותר אבל לדעת שאת בידיים הנכונות, שאת מזמינה מפעילה אנרגטית שיודעת לקרוא את הקהל ותזרום איתכן. בדקי שההפעלה כיפית מצחיקה וגם אינטילגנטית. רצוי לשלב בין משחקים והפעלות לבין ידע שיתן לכן ערך מוסף.
  2. אם את מזמינה סקסולוגית/מפעילה ליום ההולדת של הבת המתבגרת שלך תבררי האם הבנות מוכנות ושמחות לקראת ההפעלה הזו. האם ביתך תרגיש נוח אם את תשתתפי גם או שהיא וחברותיה תרגשנה בנוח לחגוג לבד.
  3. מסיבת קונספט- נחמד לחשוב על איזשהו קונספט למסיבה. למשל מסיבת שנות ה70 או מסיבה ברזילאית. ולשלב תלבושות ומוזיקה מתאימה.  רצוי גם לשלב קישוטים מתאימים כמו בלונים בצבעים מוסכמים מראש וכלי אוכל וקישוטים מותאמים. אפשר גם להחליט על צבעים מסוימים ולבקש מהבנות שיגיעו בבגדים באותם הצבעים.
  4. הפעלות נוספות אפשריות- מסיבת החלפת בגדים, כל אחת מביאה בגדים ותיקים שכבר לא בא לה עליהם ופשוט מחליפים ואת הבגדים שנשארים תורמים.
  5. כיבוד ואוכל- אין כמו אוכל טוב וקינוחים כדי להראות שבאמת השקענו, אפשר להכין או לקנות קאפקייקס, להכין סוגי פינגר פוד ֿ(אוכל שאוכלים עם הידייםֿ) כמו סושי, קרקרים ומטבלים, פשטידות שוות. ואל תשכחו כמה בקבוקי יין לשחרר את האווירה.  (מעל גיל 18 כן?)

שתהיה לכן חגיגת יום הולדת שמחה וכיפית.