הפעלות למסיבת רווקות

האם להזמין מפעילה למסיבת רווקות? השאלה שכל מי שמתכננת מסיבת רווקות שואלת את עצמה ואת חברותיה.
התשובה היא מאוד פשוטה, אם יש לכן המארגנות את הזמן, האנרגיה וכשרון הנחיה לכו על זה. תוכלו למצוא באינטרנט מלא משחקים והפעלות למסיבות רווקות (אפילו באתר הזה יש המון מאמרים).ֿ
אתן צריכות לבחור כמה משחקים והפעלות ולהכין אותם מראש, לתחום את המסגרת של הערב בזמן
.
נניח שאתן מקציבות לכל הערב 4 שעות אז צריכות לבדוק כמה זמן בערך כל הפעלה לוקחת, קחו בחשבון זמן צחוקים וקשקושים בין לבין. מהנסיון שלי אתן צריכות לארגן משהו בסביבות 3 משחקים לא יותר.
אולי תרצו גם לרקוד ולהשתולל קצת (אגב זו גם יכולה להיות הפעלה בפני עצמה).

החסרון בהפעלה כזאת למסיבת רווקות שכל האחריות למעשה עליך המארגנת ואם אין לך את זה בדם, את המנהיגות, הכשרון הנחיה והיכולת להשתלט על הערב זה יכול להיות מאוד מתיש.
דבר נוסף: שאתן מארגנות את ההפעלות למסיבת רווקות לבד אתן בעצם מוותרות על ערך מוסף שמגיעה עם הנחיה מקצועית וידע שיכול לעזור לכן בחיים. הפעלה למסיבת רווקות עם סקסולוגית למשל יתן לכן גם את המשחקים וההפעלות המיוחדות לאותה מנחה וגם ידע יקר ערך וטיפים על מיניות וזוגיות.
לכלות יותר מיסטיות אפשר להזמין הפעלה של אסטרולוגית או קוראת בקלפי טארוט ולקבל מידע מרתק על אופי ומגמות עתידיות, התאמות זוגיות ועוד…

בנות מסיבת רווקות

5 רעיונות להפעלות למסיבת רווקות

1. תזמינו סקסולוגית! למרות שזה אולי נראה לכן נדוש, אולי הייתם כבר במסיבת רווקות עם סקסולוגית.  אבל שתדעו שסקסולוגית אחת לא דומה לשניה. וכל מסיבה והפעלה שונה מהשניה. אז אל תשללו. לי כמעט תמיד הבנות אומרות שזו הייתה להן הפתעה נעימה, שהן לא תיארו שזה יכול להיות גם כיף גם מרגש וגם מצחיק ומלא ידע.

2. לכו על מיסטיקנית! קוראת בקפה, קלפי טארוט או אפילו אסטרולוגית. חשוב לבחור נכון, תסתכלו על המלצות, תראו תמונה והכי חשוב תשוחחו בטלפון ותקשיבו לאינטואיציה שלכן. האם היא נשמעת אמינה? אנרגטית? האם נוצר חיבור בטלפון? האם היא עושה גם הפעלות ולא רק הרצאה? כמה זמן ההפעלה? האם היא משקיעה גם במתנות לכלה ולחברות? אל תשכחו לשאול את השאלות החשובות באמת. ותזכרו שלמרות שאתן יוצרות את העתיד שלכן, תוכלו לקבל טיפים והארות לגבי החיים.

3. תזמינו הפעלת ריקודים- זומבה, רקדנית בטן, סטריפ-דאנס או בוליווד- הכל הולך. תתכוננו לערב עם תלבושות מדליקות וצבעוניות, מוזיקה בקולי קולות והפעלות ריקוד שובבות וכיפיות. זה לא ערב של שיח ודיבורים אלא של אנרגיה באוויר. מתאים לכלה אנרגטית שלא יכולה לשבת בשקט. בסדנאות של ריקודי בטן וסטריפ-דאנס יש אלמנט של העצמה נשית וחיבור למיניות.

4. שמעתן על מלכות דראג? זה קטע מגניב לגמרי בעיני! גבר שמחופש לאישה עם כשרון תאטרלי נדיר שעושה סטנדאפ שיקפיץ אתכן. יש דראג קווין שעושים חפלות, כאלו שמדברים על מין, וכאלה שמכינים מראש סיפורים על הכלה והמשתתפות. גם כאן חשוב לבחור מישהי טובה ואיכותית. לדבר בטלפון ולראות המלצות. הפעלות של דראג קווין הן בדרך כלל מצחיקות מאוד.

5. מפעילה למסיבת רווקות– כן רק מפעילה בלי שמות תואר או טייטלים. יש כאלו המון המון וכולן מציעות משחקים והפעלות. יש מחירים שונים והפעלות שונות לכל מפעילה. גם כאן אני מציעה לבדוק את הנסיון והמקצועיות של המפעילה. איזה משחקים היא מציעה, וכמה כמובן היא לוקחת על הפעלה כזאת למסיבת רווקות. מחיר נמוך מידי צריך לעורר אצלכן חשד. מסיבות רווקות איכותיות מתחילות ממחיר של 1200 ש״ח. אז חשוב מאוד שתשאלו את השאלות הנכונות. מה היא מביאה איתה ומה כולל הערב.

שתהיה לכן מסיבת רווקות כיפית, מענגת כזאת שתדברו עליה עוד הרבה אחרי…