משחק מקדים- הערב של סקסמיסטי להפעלות מבוגרים

הפעלות ומשחקים למבוגרים ששומרים על הילד הפנימי רענן

איינשטיין אמר שהמחקר הכי משמעותי הוא דרך משחק ובאנגלית: Play is the Highest Form of Research

נכון, התבגרנו, החיים לפעמים מרגישים קצת כבדים, איך נחזיר את הרעננות והפלפל לחיינו? נארגן את צוות המשרד או את החברים לערב מדליק ויוצא דופן שנזכור עוד הרבה הרבה זמן ותמיד עם חיוך על השפתיים. מגוון פעילויות והפעלות למבוגרים אנחנו בסקסמיסטי פיצחנו את הקוד להפעלות למבוגרים, אנחנו יודעות שאתם רוצים לצחוק והרבה, לשחק, להשתעשע ולא פחות חשוב לצאת גם עם ערך וידע חדש! זה לא משנה אם זה יום הולדת, ערב גיבוש או אירוע מסיבתי בלי שום סיבה, ההפעלות שלנו משעשעות מעניינות, מצחיקות ומעמיקות גם יחד!

תתארו לכם אתכם, ח׳ברה משחקים, נקרעים מצחוק ותוך כדי מקבלים טיפים וידע מרתק לחיים, על זוגיות ומיניות על גבריות ונשיות ועוד.. הכל מתובל בתבלינים עסיסיים של מוזיקה, משחקים ואווירה כיפית, מצחיקה ושוברת שגרה. אתם מארגנים את החברים ואנחנו מביאות איתנו את הנסיון, המיומנות, המקצוענות והכי חשוב: הכיף שלנו לראות אתכם יוצאים מהערב הזה עם עיניים מאירות וריגוש חדש בלב ולמחרת הווטאספים ירוצו עם צחוקים ותמונות 🙂 ומחמאות! הפעילויות שלנו מקוריות, אינטלגנטיות ונוגעות בכל אחד ואחת. הן נוגעות בנושאים סקסיים אך בצורה נעימה ואינטילגנטית וללא חדירה לפרטיות של אף אחד!

למה כדאי להזמין את סקסמיסטי?

ההפעלה למבוגרים היא הצלחה גדולה כבר 11 שנים וזאת יעידו לקוחות מרוצים שחוזרים שוב ושוב וממליצים עלינו בחום. ההפעלות למבוגרים שלנו שוברי שגרה ומתאימים לכל הגילאים, לקבוצות מעורבות גברים ונשים (ערבי זוגות) לערבי נשים וערבי צוות, גיבוש וחברה.

חיפשנו משהו שונה שישבור לנו את השגרה ליום הולדת של בעלי, הגענו לסקסמיסטי וזכינו לערב מצחיק ומגבש שעדיין מדברים עליו.
אורנה
רמת גן

מי אני?

מנחה מסיבות רווקות, ערבי נשים, ערבי זוגות, והרצאות לחברות וימי כיף וגיבוש.

שיחקת אותה! האמת שחששנו קצת להזמין מהאינטרנט אבל הופתענו ובגדול. המשחקים היו מצחיקים, את לבבית במיוחד והפתעות ומתנות היו נדיבות. תודה ונתראה שוב במסיבה הבאה.
יונתן
רמת חן
תגובה אחת
  1. מירב הגב

    חוגגת לבעל 50 עם חברים שלו רק גברים אני מהצפון ליד צפת 2/1 חמישי בערב השאלה אם את עושה ? ומה העלות?

השארת תגובה