מירב טל- מנחה מסיבות רווקות, ערבי נשים, ערבי זוגות, הרצאות לחברות וימי כיף וגיבוש.

מירב מפעילה למסיבת רווקות

אומנית ויוצרת , רקדנית ומדריכה , חוקרת , קוסמת , מנחה ומטפלת 🙂

אומנות ויצירה הם כוחות שבערו בתוכי מאז ומתמיד וכבר כילדה יכולתי לחוש כיצד התשוקה הזו באה לידי ביטוי , דאז - בעיקר דרך התנועה והריקוד. הרגעים המאושרים שלי , היו אותם אילו רגעים בהם נשארתי (סוף סוף!) לבדי בבית , הרדיו טייפ (כן כן רדיו טייפ , זה היה ממזמן) מנגן בסלון ואני - רוקדת ומתמסרת לגלי המוזיקה שכל כך ריגשו, שימחו והרגיעו אותי כאחד 💜 לרקוד עם עצמי , להתגנדר אל מול המראה ולנסוק לעולמות אחרים הפך להיות התחביב הסודי שלי 🙂

לאחר שסיימתי את שירותי הצבאי כמדריכת מחשבים (מה קשור ,אני יודעת , אך כך קרה) החלטתי לפנות ללימודי תעודה ולהכשיר את עצמי כמדריכת היפ-הופ .

עשר שנים בהם עברתי מסע מרתק ויקר ערך של למידה והתפתחות .

התחלתי ללמד ויכולותיי כמדריכה התפתחו והתעצמו ככל שפסעתי בדרך .

לימדתי בעשרות מקומות ברחבי הארץ , הקמתי עסק של סדנאות והפעלות והתחלתי להבין כי בנוסף להכל מתרחשות גם איכויות של ריפוי בזמן השיעורים.

התחלתי להתבונן ולהכיר יותר ויותר במשמעויות ובהקשרים המתקיימים בין הגוף לבין הנפש .

וכל זאת , נשזר בתאימות מופלאה לסקרנותי הטבעית ורבת השנים לעולמות הרוח והנפש האנושית .

הדרכתי ונפגשתי עם מגוון רחב של נשים מדהימות (! ) מכל גווני הקשת ומכל שכבות האוכלוסיה .

מפגשים אלו , אל מול מגוון רחב כל כך של נשים ובמשך מספר שנים לא מבוטל , שזר אל תוך חיי הבנות ולמידה רבה בנושאים והקשרים סביב נשיות , מיניות , יחסים,  דימוי עצמי , דימוי גוף ועוד .

החיבור והסקרנות לעולמות הנפש לפסיכולוגיה של  המיניות הנשית והגברית היו גם כן היבטים דומיננטים בחיי  שהובילו אותי לחקירת הנושא , החל מקריאה בספרים ונבירה באתרי אינטרנט, דרך  סדנאות וקורסים שונים בתחומי היחסים והמיניות בהם הוכשרתי.

במהלך השנים נחשפתי לסוגים רבים של שיטות טיפול , תפיסות עולם , תיקשורים ומידעים ובנקודה מסויימת גם הלכתי ולמדתי קורס קריאה בקלפי טארוט וקורס פיענוח חלומות .

קלפים תמיד היו מהכלים החביבים עליי במיוחד (!!!) ובמהלך השנים פיתחתי יכולות יעוץ והתנסות  באמצעות סוגים שונים של קלפי התבוננות והעצמה .

גם כיום , ארגז הכלים שלי , העמוס בכל טוב , ממשיך כל העת להתרחב ולהתפתח , והאהבות שלי לעולמות התוכן של התנועה והיצירה , המיניות-נשיות , הנפש , הרוח והתודעה - לוקחים חלק דומיננטי בחיי , נשזרים זה בזה , וממשיכים להתפתח לרבדים  וכיוונים נוספים וחדשים - מרגשים ומרתקים כאחד!(הלמידה -היא לעולם נמשכת 😉)

הערב של סקסמיסטי הוא בשבילכן ואשמח לחלוק איתכן מן הידע והניסיון שלי ! וליצור , יחד איתכן , את הערב המושלם (!) שיש בו את הצחוק , השמחה , החיבור והעצמה אם זה במסיבת רווקות, ערב נשים או ערבי זוגות משמחים וכיפיים במיוחד.

אז התקשרו עכשיו כדי שנוכל לארגן יחד את הערב החלומות שלכן. מירב- 0523384655

מערן ומירב ערב זוגות

היה ערב מושלם..... עד עכשיו כואבת לי הבטן מהצחוק...... ממש נהננו..... תודה רבה על הכל

אושרת

היה פשוט מושלם!!! תודה על חוויה בלתי נשכחת

אריה וחופית ערב זוגות

היה ערב מעניין מצחיק ומושלם, נהנו מאוד

תגובה אחת