ברכות למסיבת רווקות- ברכה לכלה

ברכה לכלה זה לא עניין של מה בכך. אתן מעוניינות לכתוב משהו שירגש את הכלה במסיבת הרווקות, שיהיה כתוב מהלב, אך יחד עם זאת לא ברכה רצינית וכבדה מדי. הטקסט הבא נכתב על מנת לעזור לכן במשימה, רשמנו מספר טיפים שיעזרו לכן לכתוב ברכה ייחודית.

מילים שכתובות מהלב מרגשות לפעמים יותר ממתנה. ברכה שנוגעת ברגש תזכר לימים ארוכים. ברכה הכתובה בכתב יד נותנת תחושה אישית וחמה.
להלן מספר הצעות:

ספרון ברכות-

אגדו בספרון ברכות מכל החברות ובו כל אחת תכתוב על חוייה משותפת עם הכלה, על הפגישה הראשונה איתה, סיפור משעשע/מצחיק/מביך שקרה לחברה עם הכלה, ברכות לרגל הנישואין וטיפים אישיים. עליכן לקנות מחברת יפה או סוג של ספרון בו תכתבו את הברכות. בנוסף תקנו טושים, מדבקות ועוד קישוטים שיכולים להתאים. הצמידו לברכה האישית של כל חברה תמונה שלה עם הכלה, מה שיוסיף המון לספרון. ספר ברכות מקושט למסיבת רווקות לפני הגעתה של הכלה למסיבה על כל חברה ליצור את הדף שלה בו היא כותבת את הברכה האישית שלה ומצרפת את התמונה שלה עם הכלה. כל חברה מוזמנת להוסיף קישוטים לעמוד שלה עם החומרים שקניתן מבעוד מועד. לאחר הגעתה של הכלה למסיבה אפשר לתת לה לקרוא את הברכות ולנחש מי החברה שכתבה את הברכה. כדי לעשות את המשחק מעניין אפשר להוסיף אלכוהול: אם הכלה מנחשת נכון אז החברה שרשמה את הברכה צריכה לשתות, אם הכלה לא ניחשה נכון היא צריכה לשתות בעצמה.

כתבו ברכה בסגנון "חיים שכאלה" בה אתן מפרטות את קורות חייה של הכלה, רצוי להשתמש בחוש הומור ויצירתיות.

למשל: מיכל נולדה לפני הזמן וכולם חשבו שהיא תשאר קטנה לנצח. מאז היא רק מוכיחה לכולם כמה היא גדולה יותר מכולם. היא שמה לה למטרה לפגוש נסיך ענק כמוה אך החיים לקחו אותה למקומות מפתיעים ומרגשים שהיא לא ציפתה להם...וכו' או אפשר גם בסגנון כזה: שנת 1979- לידתה של מיכל בגיל שנתיים- זורקת את המוצץ מהמרפסת וגורמת לכל המשפחה לחפש אחריו בזמן שהיא בוכה גיל שלוש- סטירת לחי ראשונה לילד בגן גיל חמש- לובשת שמלה של אמא ועקבים מסתובבת בבית כמו ליידי. וכן הלאה..

מסיבת רווקות מרכז הארץ

שיר קאבר-

קחו שיר שהכלה אוהבת ועשו לו לו גרסת קאבר אישית. התאמנו עליו לפני שהכלה מגיעה ובסוף המסיבה תשירו אותו יחדיו. מובטח לכן כיף גדול

מובייל של ברכות

כל חברה מביאה חרוז שמבחינתה מתאר את הכלה. הכינו חוט דייג מראש וברגע הנכון בערב כל חברה תשלשל את החרוז שבחרה לחוט. כל חברה תשתף את הכלה מדוע בחרה בחרוז הספציפי ומוסיפה איחולים לרגל נישואיה. בסוף המשחק הכלה מקבלת מובייל מיוחד של חרוזים מכל החברות.

קנבס ברכות-

ניתן להשתמש גם בבריסטולים גדולים לאותה מטרה. לפני שהכלה מגיעה כל חברה כותבת על הבד את ברכתה או קוריוז משעשע בעזרת צבעי אקריליק או גועש. לאחר מכן תוכלו לתלות את הקנבס על הקיר כתמונה. כאשר הכלה תכנס תחכה לה הפתעה נחמדה ומרגשת. הקנבס ברכות משמש גם כקישוט למסיבה כך שהרווח כפול

משחקי תפקידים-

כתבו ברכה משותפת לכל החברות והדפיסו עותקים. במסיבה קיראו לכלה את הברכה, כאשר כל חברה מקריאה חלק אחר של הברכה באופן משעשע או בסגנון הבעה שונה. המשחק הופך למעין סטאנד אפ מדליק מאוד.

ברכות הוליווד סטייל-

1. הקלטת שיר קאבר- תבחרו שיר אהוב ועשו לו גרסה מקורית משלכן. תשכירו אולפן הקלטות והקליטו את השיר עבור הכלה. זוהי מתנה בלתי נשכחת.

2. צילום וידאו של הברכה- להכין קליפ מיוחד לכלה עבור מסיבת הרווקות הוא רעיון מקורי ומיוחד. בדרך כלל נהוג להכין קליפ לחתן ולכלה ביום החתונה, לכן זו תהיה הפתעה נחמדה למסיבת רווקות. בקליפ אפשר לצלם את החברות , בני משפחה וכהפתעה חברים לשעבר. אם תרצו לקחת את את הקליפ יותר אחורה בזמן תוכלו לדוג את המורה מכיתה א' למשל או מחנכת מהתיכון, רופא המשפחה או המוכר מהמכולת. תיצרו כיד הדימיון.

3. הליצן המזמר- כתבו את הברכה המשותפת לכלה והזמינו ליצן מזמר או חבר שמוכן להתחפש לשוטר. במהלך הערב תגיע ההפתעה ותדפוק בדלת. אין ספק שהכלה תיפול מרגליה. משהו קטן אך חשוב...... הצורה אינה חשובה כמו התוכן שלה. אם הכנתם ברכה מכל הלב תוך עבודת צוות של כל החברות, אין ספק שתחושת הכיף והאהבה תורגש במסיבת הרווקות והכלה תהיה מאושרת.

אוסף ברכות למסיבת רווקות

אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לארגן את הערב המוצלח ביותר בשביל הכלה. אחד הדברים החשובים שאנו שומרים למשך שנים רבות הן הברכות אותן קיבלנו במהלך חיינו מכאן אנו מבינות את החשיבות בהשקעה בברכה, בעיקר אם מדובר באירועים כמו מסיבת רווקות. צוות סקסמיסטי ליקטה ברכות משובחות והמציאה ברכות חדשות למסיבת רווקות. השתדלנו שכל ברכה תהיה בעל סגנון שונה היכול להתאים לסוגים שונים של כלות.

ברכה לכלה לתחילת המסיבה

הלילה הוא זמן של שמחה ואושר זהו היום האחרון בחייך כרווקה
תניחי את כל הדאגות בצד ותתמסרי להתרגשות, לשיתוף וכמובן לצחוק.
התאספנו כאן לחגוג איתך ביום חשוב זה כדי לרקוד ולשמוח
אז קדימה בנות
להרים את הדרינק באוויר
נשתה לחיים לכבוד הכלה
ואמן שתהיה מאושרת עד הגג.

ברכת שפע והכנה לדרך החדשה

אושר גדול נפתח עבורך! לחיות בשפע זה לא רק זכות, זה גם חובה.
תדאגו להצמיח את אהבתכם במילים נכונות ופעולות יומיומיות.
תלמדו את סודות ההקשבה וההבנה.
כנות היא סוד גדול לקירוב לבבות.
קבלה של בן הזוג נמדדת בעיקר במצבי הקושי ולא רק ברגעים הטובים.
תקימו את ביתכם בעזרת תמיכה ועזרה של משפחתם האהובה.
הישבעו לפתוח את העיניים בכל בוקר ולגלות אדם חדש לצידכם.
תמיד תחפשו דרך חדשה להפתיע אחד את השנייה.
והכי חשוב – תשמרו על סקס פרוע!
אוהבות אותך

ברכה מצחיקה לכלה

הגענו עד הלום למסיבת רווקות שלך
שהיא תסתיים אותנו תעזבי ולחתן תלכי
אחרי המהומה של החתונה על ספירת הצ'קים את ממונה
אל תשכחי לקחת נשימה עמוקה ותזכרי שאת נשואה
תיכף תכנסי גם למטבח ולכביסה
אבל אל תשכחי להשאיר את הזבל לחתן העצל
ובעתיד הלא רחוק גם ילדים יצטרפו לחגיגה ואיתם החיתולים יקשטו את הבית
תמיד תזכרי שחברותיך איתך לאורך כל הדרך בטוב וברע אוהבות עד אינסוף

ברכה לסוף המסיבה

רגע לפני שהולכים
וסוגרים את האור
מדליקים אור חדש. אז קחי לך נשימה
ותנצרי כל רגע ודקה.
השמיים נפתחים בשבילך
ומבטיחים אושר ותקווה גדולה.
אוהבות אותך תמיד ולנצח.

ברכה מרגשת לכלה

את הברכה הזאת אנו משאירות לכן בנות יקרות. ברכה מרגשת היא ברכה אישית שבאה מהלב ומהיצירתיות של כל אחת ואחת מכן. תהיו כנות וספרו לבעלת השמחה מ הדבר שאתן אוהבים בה יותר מכל ומה אתן מאחלות לה להמשך הדרך מתוך ההכרות שלכן איתה. טיפ חשוב לסיום: לאחר כל הקראת ברכה תדאגו לעשות רעש ולהריע בשמחה, שריקות וקריאות "קולולולו" שתעלנה את האנרגיות עד לשמיים. תהנו

3 תגובות
  1. אתי כרמל הגב

    לפניי כמה חודשים נתקלתי באיזה משחק ,באחד האתרים שנותן צימודי מילים מצחיקים שאיתו מברכים את הכלה .האם יש לך אפשרות לשלוח או להעלאות אותו אני אשמח .תודה

  2. admin הגב

    אם יש לכן עוד רעיונות לברכות למסיבת רווקות נשמח אם תשתפו אותנו

השארת תגובה